Other lots in this auction
-
#472(Bruno Schnieders) Bruneau
“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#552Val Saint Lambert
Een reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.
Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#306
Een gesculpteerde schildersezel van mahoniehout.
Un chevalet en acajou sculpté.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 70/90 -
#82Andreas VanpouckePeriod: °1959
“Portretstudie van Vriend Eric Colpaert”. Olieverf op doek. Achteraan met gesigneerde opdracht d.d. Pulderbos 1986.
« Étude de portrait de l'ami Eric Colpaert ». Huile sur toile. Au dos avec une dédicace signée dd Pulderbos 1986.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#185
Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 & 19,5 cmEstimate: € 100/150 -
#502Theo Van de Vyver
“Bar”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Bar". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 135 x 36 cmEstimate: € 150/200 -
#465
Een paar ronde tafels in art deco stijl.
Une paire de tables rondes de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cmEstimate: € 320/360 -
#605
Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#299
Een gepolychromeerd plaasteren barlampje-asbak in de vorm van een dronken Charlie Chaplin tegen een lantaarnpaal.
Un cendrier de lampe barre en plâtre polychrome en forme d'un Charlot ivre contre un lampadaire.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 40/50 -
#598B. Van Mieghem
Een lot hoofden: twee aardewerken, één brons en één terracotta (met kleine schade achteraan). Gemonogrammeerd.
Lots de têtes : deux poteries, une en bronze et une en terre cuite (avec de légers accidents au dos). Monogrammé.No longer availableDim. H:20-50cmEstimate: € 100/150 -
#461
Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Guanyin debout en porcelaine de Chine monochrome blanche dans l’esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/180 -
#476Hitit
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 264 x 205 cmEstimate: € 60/100