Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Klokstel van marmer en zamak. Twee cassoletten en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.
Klokstel van marmer en zamak. Twee cassoletten en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.

Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.

Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule décorés d’une allégorie sur la moisson.
Dim. H. 27 cm
SKU: 2509180123.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #123
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #634

    “Zicht op Parijs”. Een foto op plexiglas.

    ”Vue sur Paris”. une photographie sur verre plexi.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #627

    Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #728
    Ferruccio Farina

    Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque. Twee boeken. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.

    ”Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque”. Deux livres. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    Een porseleinen milieu-de-table met opengewerkte randen en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt van Meissen.

    Un milieu de table en porcelaine avec rebords ajourés et décor fleuri polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #767

    Een lot van dertien hoeden spelden, verschillende ontwerpen. 20ste eeuw.

    Un lot d’épingles à chapeaux, différents modèles. XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #517

    Guanyin van jade. Chinees werk.

    Guan Yin en jade. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #508
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44
    James Ensor

    “Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.

    ”Le lampiste”. Une lithographie. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #457

    Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.

    Un petit vase, laque rouge sur porcelaine. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    Een gietijzeren tandartsboor met pedaalaandrijving. Mogelijk gefabriceerd door Wynmalen & Haussman te Hoogerheide, begin XXe eeuw. In werkende staat.

    Une fraise de dentiste en fonte à actionnement à pédale. Probablement fabriqué par Wynmalen & Haussman à Hoogerheide, début XXème siècle. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #768

    Een lot van drie verschillende schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors.

    Un lot de trois petits plats différents en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors de paysages.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #657

    Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.

    Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More