Similar lots by type
-
#122Marcel CockxPeriod: 1930-2007“Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Clowns”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#434Louise-Maria Servaes“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#782Balfoort (?)“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#509Marjan Janssens“Vrouwenfiguur in blauw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme en bleue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#549DillensPeriod: 1821 - 1877“Burgervrouw”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bourgeoise”. Croquis en crayon sur papier. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Vanderzanden“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#808“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25 / 50 -
#272Jacques Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1960.
“Nature morte aux fleurs’. Pastel sur papier. Signé et au verso daté 1960.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Georges De VlamynckPeriod: 1877 - 1980“La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.
“La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.No longer availableDim. 50 x 51 cmEstimate: € 150 / 250 -
#579Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79Joe Van RossumPeriod: °1940“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Gaby De PauwPeriod: 1924-2000“Mediterraan kustzicht’. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Côte méditerranéenne”. Huile sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 33,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462Vic Van Berckelaer“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#658Een zittende Guanyin met scepter van brons.
Guanyin assise au sceptre en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#281Een paar art deco cassolettes van meersoortig marmer en koper.
Paire de cassolettes art déco en différentes sortes de marbre et cuivre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#464“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbare handtekening.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 220 / 280 -
#143Een paar miniatuurvaasjes van massief zilver, Hollands gekeurd en een ajour vaasje van zilver met een kobaltblauw glazen binnenvaasje, keuren van Birmingham, Saunders & Shepard 1906.
Paire de vases miniatures en argent massif, poinçons hollandais. Ainsi qu’un petit vase ajouré en argent à l’intérieur en verre bleu cobalt, poinçons de Birmingham, Saunders & Shepard 1906.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#573Een lot van drie decoratieve paarden van leder.
Lot de trois chevaux décoratifs en cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#468Bodhisatva van brons. Thais werk.
Bodhisatva en bronze. Travail thaï.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 200 -
#329Charles Landelle“Le Droit Moderne.” Litho.
“Le Droit Moderne”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#701Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.
Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#129W. Ward“Outside of a country alehouse”. Een oude Engelse gravure. Eind XVIIIe eeuw.
“Outside of a Country Alehouse”. Ancienne gravure anglaise. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 70 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300

