Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
E. Orban

“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.

“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.
Dim. 55 x 65 cm
SKU: 0602180294.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #294
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #482
    Anne Courjaret
    Period: °1939

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 39,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Mircea Manelici

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #582
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.
    No longer available
    Dim. 128 x 113 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #552

    “Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.

    “Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.
    No longer available
    Dim. 108,5 x 71,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #314
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    “Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.
    No longer available
    Dim. 72 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #749
    Tyssens

    “Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #9
    Henri Schaefels

    “Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #329
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    “Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.
    No longer available
    Dim. 49 x 45 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #288

    “Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.

    “Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 24
  • #592

    ‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25

    “Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm; B: 46 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #44
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Zicht op Vorselaar”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    “Vue de Vorselaer”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #884
    LIeven Walschap
    Period: °1930

    “Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #419
    Willem Dolphyn

    Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 14 x 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #754
    Bouchon

    Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17

    Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.
    No longer available
    Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #122
    J. Becker

    Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.

    Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #562

    ‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.

    “Composition”. Technique mixte sur papier. Signée Ron Ekkelenkamp et datée 1993 au verso.
    No longer available
    Dim. 72 x67 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #334
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    Twee herenportretten, houtskool op papier. Beide gesigneerd.

    Deux portraits d’homme. Fusain sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #244
    Denise Esteban

    “La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 75 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #572
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, Paris
    No longer available
    Dim. 113 x 113 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #514

    “Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.

    “Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #359
    Alici Rymowicz
    Period: Kazan, 1907

    “Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    “Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #463

    Een grote vierkante doos van gelakt hout met een handgeschilderd decor. Chinees werk.

    Grande boîte carrée en bois laqué à décor peint à la main. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 47 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312

    “Paardenkar bij een woonst”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Char devant une maison”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #470

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette persane en laine. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 154 x 115 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #485

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Régence recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #870

    Drie onder elkaar passende ovale tafeltjes met gecanneleerde poten en met handgeschilderde bloemendecors.

    Trois petites tables gigognes ovales avec des pieds cannelés et décors peint à la main.
    No longer available
    Dim. b: 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1088

    Een porseleinen koffieservies, versierd met een handgeschilderd decor en vergulde randen, bestaande uit een koffiepot, een kom, een suikerpot, een melkkannetje, tien kopjes en twaalf schoteltjes.

    Un service à café en porcelaine, décor peint à la main doré, comprenant une cafetière, un plat, un pot à sucre, un pot à lait, dix tasses et douze soucoupes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #401

    Een toekan van meerkleurig Muranoglas.

    Toucan en verre de Murano polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #625

    Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.

    Table de chevet de style Empire en acajou, ouvrant à une porte flanquée de deux colonnettes en bois noirci.
    No longer available
    Dim. 79 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #1094

    Een groot lot boeken, bestaande uit verscheidene delen van Larousse, de Franstalige uitgave van de Kroniek van België, La Belgique illustrée, enz.

    Grand lot de livres comprenant plusieurs volumes de Larousse, l’édition française du Chronique de Belgique, La Belgique Illustrée etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #740

    Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.

    Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 39 x 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More