#701
Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.
#430
Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300/400 -
#223
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
#365
Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 89 x 42 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#370Roskopf Patent
Een zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A pocket watch. Minor damage to the dial.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal”, (Brabo - Antwerpen), een ets op papier door Romain Malfliet, getekend buiten de plaat en genummerd 21/100.
"Cathedral" (Brabo - Antwerp), an etching on paper by Romain Malfliet, signed outside the plate and numbered 21/100.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 30/50 -
#505
Een zeshoekige tulpenvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan apocrief gemerkt CK.
#264
Een art deco coupe van aardewerk versierd met twee vrouwen. Gemerkt 1829.
#320Louis Vuiton Paris
#324G. Claes
‘Landschap’, aquarel op papier, getekend G. Claes en gedateerd 1950.
'Landscape', watercolor on paper, signed G. Claes and dated 1950.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500/600 -
#426
Een houten vintage, met gepatineerd metaal belegde reiskoffer met vergulde messing elementen.
A wooden vintage travel trunk adorned with patinated metal and with brass elements.No longer availableDim. 51 x 110 x 54 cmEstimate: € 80/120