Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

”Nu agenouillé”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Henri Laurens.
Dim. h: 47 cm
SKU: 2011180583.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 320 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #657

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #651
    Fr. Weber

    “St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.

    ”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #671

    Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.

    Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 61 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    “Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.

    ”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.

    Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #668

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.

    Un milieu-de-table en bronze, style Rococo.
    No longer available
    Dim. b: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #678

    Een dubbel vaasje van gesculpteerd speksteen, versierd met bloemen. Chinees werk.

    Un vase en pierre de lard sculpté, décorations de fleurs. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #268

    “Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.

    ”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.

    Un torse d’homme en plâtre à double patine.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #133

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #619

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #603

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #355

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #614

    “Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.

    “Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #798

    “Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.

    “Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #609

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #243

    Een paar XIXe eeuwse cassolettes van groen marmer en brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met arendskoppen.

    Une paire de cassolettes en marbre vert et bronze, style Louis XVI, décoration de têtes d’aigles.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #658

    “Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.

    ”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een paar zittende Staffordshire honden.

    Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.

    Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #267

    Een goudfazant van gepolychromeerd zamak op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.

    Un faisan en régule polychrome sur un socle en onyx. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #661

    Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.

    Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #115

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #245

    Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,29 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #258
    Val Saint-Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos en gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine et avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #624

    Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.

    Un bas-relief en plâtre français. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 104 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #580

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 360 x 252 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #517

    Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.

    Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #5
    Willy Kreitz
    Period: 1903-1982

    Een vergulde medaille in originele doos uit 1958.

    Une médaille argentée dans sa boîte d’origine. 1958.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 10 / 12
  • #519
    Vlaamse School XIXde eeuw

    “Madonna en Kind”. Olieverf op paneel.

    ”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een lot van vier koperen waterkannen en ketels.

    Un lot de quatre verseuses et bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #330

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 11,15 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #507

    Een vierkantige vaas van Chinees porselein met een gecraqueleerd glazuur

    Un vase carré en porcelaine de Chine, glaçure craquelée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More