Other lots in this auction
-
#212
Een grote wandspiegel in rijkelijk gedecoreerde en vergulde lijst.
Un miroir à encadrement richement décoré et doré.No longer availableDim. 124 x 93 cmEstimate: € 120/180 -
#38
Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de candélabres en style Adam.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 20/30 -
#755
Een rechthoekig en drie ronde bordjes van Imariporselein. Enkele kleine schilfers, één volledig gerestaureerd.
Quatre assiettes en porcelaine Imari, dont une assiette rectangulaire et trois assiettes rondes. Quelques éclats. Une assiette complètement restaurée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#556
Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Twee pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#397
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 450/550 -
#273
Een messingen bureaustelletje, bestaande uit een vide-poche, een kandelaar, een intpot met glazen recipiënten en een vloeiblok. Tijdperk art nouveau.
Une garniture de bureau en laiton, comprenant un vide-poche, un candélabre, un encrier à récipients en verre et un buvard. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#72
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Bett (?).
Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 60/100 -
#657
Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140