Other lots in this auction
-
#571
“Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guan Yin, lotus et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/260 -
#359
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#104A.D. Richter & Co., Rudolstadt
Anker steenbouwdozen. Een lot van zes oude dozen met bouwsets.
Un lot de six boîtes de construction.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#684Pierre HendrixPeriod: 1913 - 1995
“Zolderatelier” & “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Atelier au grenier” & “ Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 20 x 24 & 54 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#249E. Bouillon
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois arraché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 89 cmEstimate: € 200/220 -
#237
Een apothekersweegschaal in houten kast. Met een aantal benodigdheden, zoals gewichtjes, schaaltjes, ...
Une balance de pharmacie dans une armoire en bois. Comprenant quelques accessoires tels que poids, plats, …No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#384
Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.
Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20/25 -
#336
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80/100 -
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#278
Een koperen bureaustel bestaande uit twee vierarmige kandelaars en een inktstel met twee (beschadigde) porseleinen recipiënten.
Une garniture de bureau en cuivre comprenant deux candélabres à quatre bras et un encrier à deux récipients en porcelaine, ceux ci sont endommagés.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80/100 -
#559
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek gemaroufleerd. Draagt een handtekening: Tang.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte la signature: Tang.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#728Ferruccio Farina
Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque. Twee boeken. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.
”Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque”. Deux livres. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.No longer availableEstimate: € 40/60