#148Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
#174“De Klokkengieters”. Gravure.
"The Bell Founders." Engraving.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Van Wauwel“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171“Les trois vaches”. Een schilderij, olieverf op doek.
#195Een groot lot van 7 prints op papier met flora thema. Diverse afmetingen.
#54“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#439M. Verkoeyen“Naakstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#207Josée Maes“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#22Robert Meeuws“Dame aan de vuurtoren”. Een schilderij op doek, onderaan gesigneerd.
"Lady at the lighthouse". A painting on canvas, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 49 cmEstimate: € 20 / 40 -
#118Vetters“Onkruid.” Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
An etching. Signed and numbered 6/10 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#213G.A. Duquenne“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Winter street view. Oil paint on panel. Signed and dated 1900.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#426“Uiltje”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 43/200 buiten de plaat.
"Little Owl". A lithograph. Signed and numbered 43/200 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cm