Other lots in this auction
-
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591“Man en vrouw”. Een groep van zwartgepatineerd brons in art decostijl naar een werk van Boris Lovet-Lorski.
”Homme et femme”. Une statue en bronze à patine noir style Art Déco, d’après une oeuvre par Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#558Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#660Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25 / 30 -
#479Heerwegh“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#520Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 318 x 266Estimate: € 120 / 200 -
#445Een lot van vier kleine schaalmodellen van beroemde zeilschepen.
Un lot de quatre miniatures modèle de quatre voiliers célèbres.No longer availableDim. h: 17 - 33 cmEstimate: € 50 / 70 -
#261Een zevendelig bureaustel van zwart marmer. Tijdperk art deco.
Garniture de bureau sept pièces en marbre noir. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#116Een eikenhouten armstoel in Louis XIII stijl met getorste poten en bekleed met tapisserie.
Un fauteuil en chêne, style Louis XIII, les pieds torsadés et revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 220 x 200 cmEstimate: € 40 / 50 -
#325Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#453Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70


