Similar lots by type
-
#739K.L. Van Meers
“Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#643Roger BoutensPeriod: °1923
“Rododendron in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
‘Rhododendron dans un vase”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#343
“Bedrijvigheid op het strand bij zonsopgang”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Activités à la plage au crépuscule”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 200/250 -
#754
“Kattin met kittens”. Olieverf op paneel. In de geest van Ronner.
“Chat et chatons”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Ronner.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#348D.T. Richard
“Damesportret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/150 -
#729
“Marine”. Olieverf op board. Toeschrijving op keerzijde: Eugène Leroy.
“Marine”. Huile sur carton. Attribution au verso: Eugène Leroy.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#362Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Accordeonist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Accordéoniste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 360/400 -
#364Achiel LombaertPeriod: 1911-1990
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#697
“De sultan en zijn favoriet”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt onleesbaar handtekening.
“Le sultan et sa favorite”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 120/160 -
#369
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Vue de plage”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#759
“Ezels op het strand”. Olieverf op paneel.
“Ane sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#665Maurice Vallet
“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.No longer availableDim. 122 x 153 cmEstimate: € 200/240 -
#456Louis Collet
“De bevroren vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’étang gelé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#709Rik VersonnenPeriod: °1919
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Gesigneerd, ‘82.
“Nature morte aux poissons”. Huile sur toile. Signée, ‘82.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#32Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Boszicht” en “Terras met zicht op een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bois” et “Terrasse au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#702
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#12Firmin Verhevick
“Stilleven met drie bloemenvazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#336
“Bosrand in de winter”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Lisière en hiver”. Huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#506Roger Van BelleghemPeriod: 1922-2000
“Naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Nus”. Huile sur panneau. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400/460 -
#656Hyppolyte Prat
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 X 38 cmEstimate: € 180/220 -
#719Roger Boutens
“Deutschnofen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen”. Huile sur toile. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#202George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Portret van een dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1936. Herdoekt.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et daté 1936. Retoilée.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 2500/3000 -
#724L. Meys
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#714Roger Boutens
“Onthulling”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
“Révélation”. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#455
Een halssnoer van grijze parels met zilveren slot.
Collier de perles grises. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#473
“Een Japanse man met een vis en een mand”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Homme japonais avec un poisson et un panier”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-Ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 60/100 -
#132G. Lilienthal
“Stilleven met stoel “. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte à la chaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50/100 -
#230
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met zilveren slot.
Collier en différents couleurs de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#405
Een lot van 46 oude kerstballen van meerkleurig glas in diverse uitvoeringen.
Lot de 46 balles de Noël en verre polychrome de différentes formes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#662Maurice ValletPeriod: °1908
“Compositie-assemblage”. Op paneel. Gesigneerd.
“Composition-assemblage”. Sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 66 cmEstimate: € 100/150 -
#228AMC
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#635
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220 -
#232Armand Apol
“Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.
“Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#342Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Normandisch hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme et des vaches en Normandie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#427
Een schaalmodel van een “Spitfire” op staander.
Modèle d’un Spitfire en métal blanc sur socle.No longer availableDim. L 60 cmEstimate: € 480/520 -
#227
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee melkboerenhondenkarren, een balustervaasje en een groepje met drie personages.
Lot de faïences de Delft dont deux chars de laitiers, un vase balustre et un groupe de trois personnages.No longer availableEstimate: € 40/60