#207Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#409Paul SzternfeldPeriod: °1939“Montre Piaget 1650”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1988 en getiteld buiten de plaat.
“Montre Piaget 1650”. Lithograph. Signed, dated 1988 and titled outside the plate.No longer availableDim. 70x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#513Twee houten Aziatische sculpturen gemonteerd als appliques, in de vorm van een Pegasus en een pauw. Vermoedelijk 18de eeuws.
Two Asian wooden sculptures mounted as appliques, in the shape of a Pegasus and a peacock. Presumably 18th century.No longer availableDim. h 28 & 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#507Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#270“Olympische spelen Montreal 1976. Een collectie van vier zilveren munten in etui. 2 van 10 CAD, 2 van 5 CAD. 925‰.
“Olympic Games Montreal 1976. A collection of four silver coins in case. 2 of 10 CAD, 2 of 5 CAD. 925‰.No longer availableDim. 134,55 g - 925 ‰Estimate: € 50 / 70