#366
Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
#347
Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
A plastic wall console. In the style of antiquity.No longer availableDim. h 59 x b 41 cmEstimate: € 30/50 -
#437
“Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.
#79
"Hilly landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100/150 -
#455
Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliants and opal.No longer availableDim. 4,47 g m: 56.Estimate: € 500/600 -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
#291
Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#594
#568
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200/300 -
#572De Boeck
#218
A Gothic carved solid wooden sculpture of a lady with traces of polychrome paint.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 160/240