Similar lots by type
-
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#394Armand JamarPeriod: 1870-1946“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
-
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#489“Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Two heads". Engraving. Signed outside the plate. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
-
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#325Een set van twee houten appliques van “House of Porters”, witgekalkt in de vorm van fakkels.
A set of two wooden appliques by "House of Porters", whitewashed in the shape of torches. -
#159Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of a meadow with a village in the background." Oil paint on panel. Signed. -
#588Een bruine terracota vaas met zwart en witte afwerking. Genummerd 222/35.
A brown terracotta vase with black and white finishing. Numbered 222/35. -
#115“Rubensjaar Antwerpen 1977”. Zes penningen van massief zilver, 925/1000, telkens 25 g. Medailleslag. In individuele etuis.
"Rubens Year Antwerp 1977." Six solid silver medals, 925/1000, each weighing 25 g. Medal strike. In individual cases. -
#396Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.
A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons. -
#558Een grote tafellamp op goudkleurige zuil met een stoffen ecrukleurige kap. Twee lichtpunten.
A large table lamp on a gold-colored column with a fabric off-white shade. Two light points. -
#453Een lot van 11 grotere stukken koraal. Omvat verschillende soorten.
A lot of 11 larger pieces of coral. Includes various types. -
#174Arthur Van BattelPeriod: 1870-1963“Bosdreef”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1932. Met verso label.
"Wooded Path". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1932 at the bottom. With label on the reverse. -
#9Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.
Two painted miniatures with female portraits. -
#27Een hoorn des overvloeds uit brons en porselein, met mythologische figuren gedecoreerd, gemerkt.
A cornucopia made of bronze and porcelain, decorated with mythological figures, marked. -
#3Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.
A collection of French-language manuscripts, dated 1771-72. Added is a frame with a letter and a card from Madame Grollier, 'On y trouve des appartements meublés à tout prix'. -
#118George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
"Paean". Bronze figurine of a battered angel playing the lute. Numbered 17/50. With certificate from the gallery.

