Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.

Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.

Une pendule coucou à deux coucous. Balance et poids sont présents.
SKU: 1112180685.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #685
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #213

    Een lederen tweezitscanapé met een bijpassende fauteuil.

    Un canapé à deux places en cuir et fauteuil assorti.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #649

    Een glasservies van geslepen kristal voor 10 personen. 50 stuks.

    Un service a verres en cristal taillé pour 10 personnes. 50 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #547

    Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.

    Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #73

    Een donker gepatineerde lampenvoet in de vorm van een koppel met mandjes en met drie bloemvormige glazen kapjes.

    Un pied de lampe en forme de petit couple aux paniers. A trois petits abat-jour en verre en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #487

    Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.

    Deux chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #329
    Vlaamse School

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #395

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,47 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #221

    Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.

    Une vitrine de coin italienne, le bas à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #519

    “Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Rappard’.

    ”Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Rappard’.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #63

    Een laat gotisch Christusbeeld van gepolychromeerd hout. Beschadiging.

    Une statue du Christ gothique en bois polychrome. Dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #474
    Alfons Blomme

    “Haven Morgat”. Droge naald gehoogd met pastel. Gedateerd 1947 en gesigneerd.

    ”Port Morgat”. Pointe sèche rehaussé de pastel. Daté 1947 et signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More