#259Boch Keramis
Een grote art deco vaas van meerkleurig aardewerk. Vorm D2740.
#216
Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#584
Staande jonge Tchokwe vrouw met een rieten mandje op de rug. DRC.
#352
Een 830‰ zilveren kandelaar met vijf lichtpunten. 794 gram bruto.
#336
“De Klokkengieters”. Gravure.
#63
Een bronzen damesbuste zonder patina op zwart marmeren sokkel.
Un buste de femme en bronze sans patine sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#404
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd ‘66.
Composition abstraite . Huile sur toile. Indistinctement signée. Datée '66.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#87
Een gesculpteerde albasten lampenvoet.
Un pied de lampe sculpté en albâtre.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#7
Een paar messingen schijfkandelaars.
#691
#70
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 500 / 600