Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.

Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.

Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.
SKU: 1911190163.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #9

    Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.

    Un miroir à encadrement en étain repoussé. Allemagne, +- 1800.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #450

    Een lot fantasie juwelen waaronder halssnoeren broches en oorbellen. Een roestvrijstalen dameshorloge van Pontiac en een herenhorloge van Roamer.

    Un lot de bijoux fantaisie, comprenant des broches, des colliers et des paires de boucles d’oreilles. Egalement une montre pour dames en acier inoxydable Pontiac et une montre pour hommes Roamer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #426

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.

    Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. 71 x 46 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #190

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,02 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5,02 ct.
    No longer available
    Dim. 11,88 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #221
    Claude-Michel Clodion

    “Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.

    ”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #45

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,3 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,3 ct.
    No longer available
    Dim. 3,53 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #387
    Val St. Lambert

    Een vaas van groen gedubbeld geslepen kristal. Gemerkt. Gaaf.

    Un vase en cristal vert doublé taillé. Intacte, avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    “Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    ”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #365

    Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.

    Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #447

    Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.

    Une balance de pharmacie sous verre. Une petite vitre à l’arrière manquante, incomplète.
    No longer available
    Dim. 39 x 36 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #49

    “Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    ”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #47

    Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.

    Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More