Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.

Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.

Une pendule à colonnes torsadées. XIXème siècle.
Dim. H. 48 cm
SKU: 2509180131.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #102

    Een eikenhouten kerkornament met een grisailleschildering van Sint Antonius. XVIIIe eeuw.

    Un ornement d’église en chêne avec une peinture grisaille de Saint Antoine. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 87 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #616

    Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.

    Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #471

    Een ceremoniële dolk met handvat en schede van hoorn, been en messing.

    Une dague de cérémonie avec manche et fourreau en corne, os et laiton.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #379

    Kaststel van polychroom Delfts aardewerk bestaande uit drie dekselvazen en twee hoorns. Gemerkt van De Klauw. Recent werk.

    Une garniture en faïence polychrome de Delft comprenant trois vases à couvercle et deux cornes? Portent la marque: De Klauw. Travail récent.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #297

    Een lampenvoet van donkergepatineerd borns in de vorm van een heer met een hoge hoed met paraplu en met een bloemvormig glazen kapje. Omstreeks 1900.

    Un pied de lampe en bronze en forme de monsieur à haute forme avec un parapluie et un abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #664

    Een balustervaas van rood en kleurloos glas.

    Un vase balustre en verre incolore et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #313
    Lladro

    Twee kinderen op een wipplank. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux enfants sur une balançoire”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    “Man met hamer”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme et son marteau”. Okimono en ivoire sculptée et détails dorés. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #148

    Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.

    Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #788

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #656

    Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.

    Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #208

    Een eikenhouten tweedeursvitrine met onderaan twee paneeldeuren en een lade.

    Une vitrine à deux portes en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More