Other lots in this auction
-
#669
Een Indisch voorstelling van God Krishna op zijde. Glas gebroken.
Une représentation du Dieu Krishna sur soie sous verre. Verre brisé.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#289Fritzky
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#564
“Naïef landschap”. Olieverf op doek.
”Paysage naïf”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#153
Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.
Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#598
Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#466
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois à tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#467
Een tonvormige tuinstoel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.
Un tabouret en forme de tonneau en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#528
Twee Chinese juwelenkistjes van kerselaar, versierd met messingen beslag en met een opengewerkte jade plaquette in het deksel. Eentje met sleuteltje.
Deux coffrets à bijoux en cerisier, décorations de montures en laiton et une plaquette en jade ajourée dans le couvercle. Un coffret avec une clé.No longer availableDim. b: 20 & 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#46
Een gedraaid houten kapstok.
Un portemanteau en bois tourné.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 20 / 30 -
#508Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277
Een lot van drie siervazen van meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres, bestaande uit een grote en een kleine vaas met rode achtergrond en een grote met kobaltblauwe fond. Telkens met een decor van personages in een landschap in cartouches en met messingen monturen. De laatste met ontbrekend dekseltje.
Un lot de trois vases en porcelaine, style Sèvres, comprenant un grand vase et un petit vase aux fonds rouges et un grand vase au fond bleu cobalt. Décors de personnages dans un paysage en cartouches et montures en laiton. Ce dernier au couvercle manquant.No longer availableDim. h: 37 - 59 cmEstimate: € 100 / 120