Other lots in this auction
-
#286ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#116HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#334“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
”L’épouse indiscrète” & “Le lever de la Mariée”. Deux gravures anciennes françaises.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5Isabel MarantTwee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal.
Deux colliers et une paire de boucles d’oreilles en métal argenté.No longer availableEstimate: € 15 / 30 -
#600“Oude visser”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Vieux pêcheur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#306Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.
Une coiffeuse en bois de placage acajou avec miroir dans la tablette rabattable.No longer availableDim. 74 x 61 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#721Tibetaanse gebedsmolen.
Un moulin de prières. Tibet.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#47Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
Une pendule coucou en poirier sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#461Een schemerlampje met een spekstenen lampenvoet in de vorm van een balustervaasje. Lichte beschadiging.
Une lampe à pied de lampe en pierre de lard en forme de vase balustre.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 40 / 50

