Similar lots by type
-
#319
“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80/120 -
#142Van den Broeck DriesPeriod: 1923 - 1995
Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.
Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.No longer availableDim. 21 x 14 & 21 x 19 cmEstimate: € 120/160 -
#474Ernest Herman
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#282J. Derk
“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#132
Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#679
“Tuinzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue d’un jardin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#52Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Quand même”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd juli 1916.
“Quand même”. Aquarelle sur papier. Signé et daté juillet 1916.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#82Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962
“Zicht op de brug van een kasteel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le château depuis le pont”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#292V. Tsepov
“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#134A. SchelfhoutPeriod: 1787-1870
“De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Le départ”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240/320 -
#504Jan De Bie
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#642
“Meisje in een stoel”. Aquarel op papier. Monogram L.A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh.
“File sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogramme L.A. Attribué à Lizzy Ansingh.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#44Alfons Vermeir
“Hoevezicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fermette”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 200/240 -
#74E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25/45 -
#359L. Deschamps
“Heiligenvoorstelling naar de XVIde eeuw”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Image pieuse d’après le XVIe siècle”. Crayon sur papier. Signé et daté 1915.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#664
“Zittend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
“Nu assis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 88 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#199Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Herbergscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène d’auberge”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 1000/1200 -
#94Armand RassenfossePeriod: 1862-1934
“Type de Wallonne - Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Type de Wallonne - Nu féminin”. Crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 300/400 -
#154
“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#449Miton Geirnaert
Een lot van drie herenportretten. Gouache op papier. Allen gesigneerd en twee gedateerd ‘33.
Un lot de trois portraits d’hommes. Gouache sur papier. Tous signés et deux datés de ‘33.No longer availableDim. 48 x 31; 40 x 35 & 34 x 31 cmEstimate: € 100/140 -
#159
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#669
“Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#202Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.
Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 750/850
Other lots in this auction
-
#139Jos De Smedt
“Verlichte woning”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Maison éclairée”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 63 cmEstimate: € 30/50 -
#30
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van twee takjes.
Broche en or jaune 18 ct en forme de deux petites branches.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 100/150 -
#561
Een rechthoekige Famille-Noire vaas van Chinees porselein gedecoreerd met figuren.
Un vase famille-noire en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 150/200 -
#427
Zes grote ronde schotels van verzilverd metaal met een gegraveerd decor. We voegen er een kleiner exemplaar zonder decor aan toe.
Six grands plats ronds en métal argenté et décor gravé. Nous ajoutons un petit plat semblable mais sans décor gravé.No longer availableDim. Ø: 31 & 27 cmEstimate: € 50/80 -
#701
Lot Afrikaans houtsnijwerk bestaande uit : een hoge asbak van ebben, opgebouwd uit twee rijen van drie gebeeldhouwde hoofden (H. 42 cm), 3 vaasjes op voetstuk (H. ± 21 cm), 2 zittende figuren (H. 34 & 23 cm), een hoofd in hoogreliëf (H. 40 cm) en een kleine krijger ten voeten uit (H. 18 cm).
Un lot de sculptures en bois africaines comprenant un cendrier en ébène (H. 42 cm), 3 petits vases sur pied (H. +- 21 cm), 2 figures assises (H. 24-23 cm), une tête en haut relief (H. 40 cm) et un petit guerrier en pleine longueur (H. 18 cm).No longer availableEstimate: € 50/100 -
#79
Een lot van veertig strips, waaronder Nero, Kuifje, Suske & Wiske, Jerom, Michel Vaillant, enz.
Un lot de quarante bandes dessinées: Tintin, Bob et Bobette, Jerom, Michel Vaillant, etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#329
Acht prenten met 4 reproducties naar Dirk Baksteen en 4 zichten op o.m. Antwerpen.
Huit estampes avec quatre reproductions d’après Dirk Baksteen et quatre vues sur Anvers et autres.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#633
Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#105
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een druppel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de goutte sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1000/1200 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#507
Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.
Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#51
Een vaas van meerkleurig aardewerk in art decostijl met een decor van een vogel en bloesems.
Un vase en faïence polychrome art deco avec décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/35