Similar lots by type
-
#359L. Deschamps“Heiligenvoorstelling naar de XVIde eeuw”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Image pieuse d’après le XVIe siècle”. Crayon sur papier. Signé et daté 1915.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134A. SchelfhoutPeriod: 1787-1870“De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Le départ”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#132Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#642“Meisje in een stoel”. Aquarel op papier. Monogram L.A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh.
“File sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogramme L.A. Attribué à Lizzy Ansingh.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#679“Tuinzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue d’un jardin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#319“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#52Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Quand même”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd juli 1916.
“Quand même”. Aquarelle sur papier. Signé et daté juillet 1916.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#142Van den Broeck DriesPeriod: 1923 - 1995Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.
Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.No longer availableDim. 21 x 14 & 21 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#82Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962“Zicht op de brug van een kasteel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le château depuis le pont”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74E. Laeremans“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#44Alfons Vermeir“Hoevezicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fermette”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669“Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292V. Tsepov“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#474Ernest Herman“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Miton GeirnaertEen lot van drie herenportretten. Gouache op papier. Allen gesigneerd en twee gedateerd ‘33.
Un lot de trois portraits d’hommes. Gouache sur papier. Tous signés et deux datés de ‘33.No longer availableDim. 48 x 31; 40 x 35 & 34 x 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#282J. Derk“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#94Armand RassenfossePeriod: 1862-1934“Type de Wallonne - Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Type de Wallonne - Nu féminin”. Crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 300 / 400 -
#664“Zittend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
“Nu assis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 88 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#202Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.
Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 750 / 850 -
#504Jan De Bie“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875“Herbergscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène d’auberge”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240 / 320
Other lots in this auction
-
#552CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#308Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 180 -
#60Een zilveren doosje met gegraveerd decor. Nederlandse keuren. 833‰, datumletter u voor 1879.
Petite boîte en argent à décor gravé. Poinçons hollandais, 833‰, lettre date u pour 1879.No longer availableDim. 5 cm 28,17 gEstimate: € 25 / 35 -
#291Een paar appliques van verguld brons met twee lichtpunten in Empirestijl en versierd met een dameshoofd in profiel.
Deux appliques en bronze doré à deux points lumineux, style Empire, décor de tête de femme en profile.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#783Een dienblad van gelakt plaatijzer. Napoleon III.
Un plateau en tôle laquée. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#717Een klein schild van een waterschildpad.
Une petite carapace d’une tortue d’eau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 50 / @60 -
#612Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#273Drie kaketoes van gesculpteerd albast, waarvan twee een paar vormen.
Trois cacatoès en albâtre sculpté, dont deux qui forment un couple.No longer availableDim. h: 26 & 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#18“Alfons Vermeir”. D. Stappaerts & R. Turkry. Antwerpen, 1980.
“Alfons Vermeir”. D. Stappaerts & R. Turkry. Anvers, 1980.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#298Richard AuriliPeriod: 1813-1914Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#31Een serie van zes geslepen kristallen glazen met verschillende kleuren.
Un lot de six verres en cristal taillé en différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#333“Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds. Brussel, 2009.
“Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, Bruxelles, 2009.No longer availableEstimate: € 25 / 30

