Other lots in this auction
-
#34
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#63
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief.
Vaste couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#562Angela
“Love not war”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 23 april 1973.
“Love not war”. Huile sur toile. Signée et datée 23 avril 1973 au verso.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#203Mathurin Moreau
“Meisje met kip en duiven”. Een bronzen beeld. Gesigneerd ‘Hors concours’.
“Fille aux poules et pigeons”. Sculpture en bronze. Signée “hors concours”.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600/800 -
#723Boch
Een polychroom aardewerken vaasje.
Petit vase en faïence polychrome.No longer availableDim. h 10 cmEstimate: € 30/40 -
#423
Antieke pop met schouderplaathoofdje. Lijfje van textiel, met porseleinen onderarmen. Originele klederdracht (Zeeuws?).
Poupée ancienne à la tête aux épaules. Corps en textile, avant-bras en porcelaine. Vêtements d’origine (Zélande?).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 80/120 -
#118
Russische icoon met Christus Pantocrator, omgeven door talrijke heiligen, Maria en de aartsengelen Michael en Gabriël. XIXe eeuw. Enige slijtage aan de beschildering.
Icône russe représentant Le Christ Pantocrator, entouré de nombreux saints, de Marie et des archanges Michel et Gabriel. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 53,5 x 43,5 cmEstimate: € 400/600 -
#147
Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/200 -
#267
“Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.
“Berger aux alpagas”. Petit groupe en argent. 65,45 g.No longer availableDim. l: 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#245
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met een centrale briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1800/2000 -
#814
Twee paar messingen kandelaars met afbeeldingen van de Heilige Familie.
Deux paires de bougeoirs en laiton représentant la Sainte Famille.No longer availableDim. h: 39 & 46 cmEstimate: € 40/60 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100/120