Other lots in this auction
-
#233Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#211Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#265Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
A vase of cut colorless crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#274Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
A lot with a black basaltware lidded pot and jug. Marked on the bottom "Harding 30".No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14cmEstimate: € 40 / 45 -
#137Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55 -
#166Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
sculpted stone Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
A covered vase of Satsuma porcelain with floral decoration.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#28Een hout gesculpteerd beeldje van een Aziatisch kind met pluim in haar. Onderaan inscriptie “CHIN”.
A wood sculpted figurine of an Asian child with a feather in her hair. Inscription "CHIN" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 30 / 35 -
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 35 / 45

