#108Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#42Een replica polyester Duitse pinhelm.
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60