#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#50Een blauw en witte Nankin vaas, decoratie met paard en boom. Nek hersteld met koperen ring.
A blue and white Nankin vase, decorated with horse and tree. Neck restored with copper ring.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#173Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
#150Een spiegel met vergulde metalen frame.
A mirror with gilded metal frame.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#220KashmirHandgeknoopt wollen karpet.
#69Een lot van 6 kommen in Chinees blauw-wit porselein met haarlijnscheurtjes en 1 zwaar gerestaureerd .
#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
A silver plated coffee and tea set on tray. The tray is marked Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 90