No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#37Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#84Een Indonesische Garuda tafelllamp uit de tweede helft van de vorige eeuw .
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
#128“Landschap met herder en schapen.” Olieverf op doek. Kras onderaan rechts.
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#85Een paar Chinese cloisonné vazen, 1 met verbogen voet.
A pair of Chinese cloisonné vases, 1 with bent foot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#203Een print op papier met paard en hooiwagen.
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
A lot of a gilded cloisonné apple and pear jar.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30