#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#77Royal Dux Bohemia“Romantisch tafereel.” Porseleinen beeldje met blauw en goud. Onderaan gemerkt en genummerd.
“Romantic scene.” Porcelain figurine with blue and gold. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#257Een houten marqueterie kistje met een zonvormige tekening, het bovenste deel van het slotje ontbreekt.
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
#30Een bronzen beeldje ‘L’amour.’
bronze statuette 'L'amour.'No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#124“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35