#10Een balustervaas en kokervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
A Chinese porcelain baluster vase and tube vase with a decoration of peonies. Damage to the top edge.No longer availableOnline onlyDim. h 57, 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#11Maria Innocentia HummelEen Hummel wijwatervaatje. Genummerd 147.
A Hummel holy water vessel. Numbered 147.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#257Een houten marqueterie kistje met een zonvormige tekening, het bovenste deel van het slotje ontbreekt.
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
#180Jan De BouvrieEen vuurschaal in marmer en RVS door Jan De Bouvie .
A fire bowl in marble and stainless steel by Jan De Bouvie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 & 15 cmEstimate: € 40 / 60