#689W. Van Herck‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.
‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een salontafel met organisch gevormde kunststoffen basis in witte hoogglans en ovaal glazen blad.
A coffee table with an organically shaped white high-gloss plastic base and an oval glass top.No longer availableDim. 42,5 x 115 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Een verguld bronzen Boeddhabeeldje, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#95Een piêdestal in roze gevlamd marmer.
A pink veined marble pedestal.No longer availableDim. h 90 x Ø 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#90Een 18 karaats witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#36Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#148Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.
Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.No longer availableDim. 1710 g en 104,50 gEstimate: € 800 / 1000 -
#118Paillard BolexEen vintage projector M8. Made in Switzerland. Gekocht bij Smalfilmstudio Antwerpen.
A vintage projector M8. Made in Switzerland. Purchased at Smalfilmstudio Antwerp.No longer availableDim. 35 x 21 x 36 cmEstimate: € 200 / 300