#144“Bloemen in vaas”. Een aquarel op papier, bloemstilleven, onderaan niet leesbaar gesigneerd.
#158Een set van 2 gravures in vergulde kaders.
#98P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#90“Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.
"Vanity". Oil on canvas. Restoration.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#17H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#19“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
#126André Dillen“Boomkapel”. Een ets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 12/15.
#88Sylvie, Barones Joly“Lentelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#53Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.
An Italian mirror with a carved and gilt wooden frame and embossed glass. Signs of use. Circa 1800.No longer availableOnline onlyDim. 94 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#109Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een lot van drie etsen. St. Niklaas, Tielrode en Brugge. Buiten de plaat gesigneerd.
A lot of three etchings. St. Niklaas, Tielrode and Bruges. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 10 cmEstimate: € 45 / 55 -
#51Claude Barral“Rood landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Red landscape". Oil on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 38 cmEstimate: € 80 / 120