“Woman with ox in a landscape”. Oil on canvas. Signature removed. Re-tighten.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85M. Op de Beeck“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#32Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
#95Choisy“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Woman with blue eyes". A screen print on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#103Jan Van den Berghe“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Forest view.” Oil on board. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 28,5 x b 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#45E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait Girl” painting oil on panel, portrait girl, signed and dated '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#30A. Lepere“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
#99Benoit“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#1L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
A lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#117F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
#155Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
A mirror with gilded wooden frame. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 60