#151Sorina“Bloemenstilleven met vaas.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#30A. Lepere“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
#144“Bloemen in vaas”. Een aquarel op papier, bloemstilleven, onderaan niet leesbaar gesigneerd.
#112Martin WallaertPeriod: °1944“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#32Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
#78Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
#102Een ovalen houten spiegel.
#160Cornelis Visscher‘Berghem Delinea’, een kopergravure met een dame op een ezel, een man, een hond en 3 koeien door Cornelis Visscher.
'Berghem Delinea', a copper engraving with a lady on a donkey, a man, a dog and 3 cows by Cornelis Visscher.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#35“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
"Cariathid". Lithograph. Signed. Without glass.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#54“Roodklooster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
#26Vetters“Onkruid.” Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
An etching. Signed and numbered 6/10 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50