#567
#207Royal Dux
#367Goebel - M.I. Hümmel
“On our way.” Aardewerken beeldje. Gemerkt. Century collection 1992. Model 1987. Eau 794.
#72Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Dorpslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village landscape.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#378
Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#264Marten Van Der LooPeriod: 1880-1920
“Marché aux legumes flamand”. Een ets op papier, buiten de plaat genummerd 6/20, gesigneerd “Marten van der Loo”. Herstelling scheurschade doorheen midden.
#542Jean-Pierre Tuerlinckx
“Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#495
Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#202
#135Delvaux
Een Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#568
Een polychroom porseleinen Chinese vaas. Medio XXste eeuw. Met sokkel. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain Chinese vase. Midcentury. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#87G Klimt
Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.
A sculpture of a bird of prey on a marble base, signed G Klimt.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240