#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#368Boch GermanyEen aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
#820Een map postkaarten met betrekking tot de Waalse mijnbouw van begin XXste eeuw.
Une farde de cartes postales en relation avec l’exploitation minière de Wallonie, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
#590Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
#74530; 34 & 35 Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.
Trois petites voitures jouets, emballages d’origine:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#258Een hertengewei op houten wandplaat met inscriptie ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.
Un bois de cerf sur attache murale, inscription ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#637Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400 / 1600