#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
#293Een mahoniehouten banjobarometer.
#171Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.
#32Willy StockPeriod: 1917 - 1998“Straatzicht op een regenachtige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de rue pluvieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
#199Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“De Voorlezer. In een volks interieur leest een wat oudere man een liefdesbrief voor aan een ongeletterd meisje. De dorpsjeugd volgt aandachtig, terwijl de moeder zich afzijdig houdt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Donker vernis.
”Le liseur. Dans un intérieur populaire un homme plus âgé fait la lecture d’une lettre d’amour à une jeune fille illettrée. Les jeunes du villages écoutent attentivement, la mère est en retrait. “. Huile sur panneau. Signé. Vernis foncé.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#517Bronzen Phurba-vajra.
Phurba Vajra en bronze.No longer availableDim. L. 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#835Lesney 2; 3 & 4Drie speelgoedautootjes uit de serie “Models of yesteryear”:- B type bus.- E class tramcar- Sentinel steam wagon.De eerste twee in originele doosjes.
Trois voitures jouets, série “Models of yesterday”:- B type bus.- E class tram- Sentinel wagon vapeur.Les deux premiers avec emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80