Similar lots by type
-
#1069Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#987Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Deux grands et un petit chandelier en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#839Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.
Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#782Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#888Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#773Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#778Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.
Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#927Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#918Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.
Un milieu de table Art Nouveau et un protège bureau à buvards. Nous ajoutons un chandelier d’église en cuivre.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#771Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#391Een roodkoperen ketel met messingen kraan.
Une bouilloire en cuivre rouge au robinet en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#792Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#763Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.
Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1054Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#784Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.
Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#817Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#824Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#843Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.
Une cuillère en cuivre avec représentation de poisson et bateau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#439Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#293Paar apothekersweegschalen met set gewichtjes.
Paire de balances de pharmacie et une suite de poids.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#386Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl. Bekleding met tapisserie.
Fauteuil de style Louis XIII en noyer sculpté. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#462Nick Andrews“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
“Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.No longer availableDim. 17 x 13,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#907Twee verschillende balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases balustre différents en porcelaine de Chine avec décor famille-rose. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 47 & 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een ronde mahoniehouten tafel.
Une table ronde en acajou.No longer availableDim. Ø: 109 cmEstimate: € 120 / 200 -
#900Een kleine gefineerde commode met drie grote onder twee kleine laden.
Une petite commode en bois de placage avec trois tiroirs en dessous de deux grands tiroirs.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Een paar borden van blauw en wit aardewerk met decor van Chinese rotstuinen. Delft, XVIIIde eeuw.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche avec décor de jardins chinois. Delft, XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Een bronzen neushoorn.
Rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 260 / 300 -
#833Een art deco toiletstel van zilver met een gerainureerd motief, bestaande uit twee borstels en een beschadigde handspiegel. Keuren van Londen met datumletter ‘c’ voor 1938.
Garniture de toilette art déco en argent à motif rainuré comprenant deux brosses et un miroir à main (dégât). Poinçons de Londres et lettre date “c” pour 1938.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#668Een serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. In etui.
Un couvert de service avec des manettes en argent 800%. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#740Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 100

