Other lots in this auction
-
#832
“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#275
Een halssnoer van koraal met verzilverde tussenstukken.
Un collier de corail et argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#7Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#552
“Zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Bascoules’.
”Voiliers”. Huile sur toile. Signée ‘Bascoules’.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#345
Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de grandes et petites boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,08 gEstimate: € 200 / 300 -
#571
Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk meet een Chinees decor van een bloeiende theeboom en een vaas. Gewafelde rand en bloementuilen op de vleugel, naar Qinglong voorbeeld. Oude restauratie aan de vleugel. XVIIIde eeuw en een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft à décor chinois d’un arbre à thé en fleurs et d’un vase. Aile rainurée aux bouquets de fleurs sur l’aile, d’après les exemples de Qinglong. Ancienne restauration à l’aile. XVIIIe siècle. Ainsi qu’un grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#670
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#439
Een siervaasje van wit biscuit met koperen monturen en een reliëfdecor van een schapenhoedster en een waterdraagster. Onderaan gemerkt.
Un petit vase de décoration en biscuit blanc, montures en cuivre, décor de bergère et une porteuse d’eau. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#813
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#262
Een Venetiaanse spiegel met glazen versieringen en geslepen motieven.
Un miroir en verre de Venise à décor en verre taillé.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 100 / 140 -
#767
Een platte en rechthoekige Chinese doos, rondom in rode en zwarte lak, het deksel versierd met een decor van bloemen en insekten in parelmoer. Omstreeks 1930.
Coffret chinois plat et rectangulaire, travaillé en toutes faces de laque rouge et noire, cartouche à décoration florale et insectes en nacre. Vers 1930.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 70 / 80 -
#139
“Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Vernislaag te verwijderen.
”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXième siècle. A nettoyer.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 400 / 500