#76
Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#477
Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#323Val Saint Lambert
Een mauve kristallen vide-poche. Gesigneerd onderaan.
#310
#594
“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
#580
Een parelhalssnoer met grote en kleine zoetwaterparels en met zilveren slot.
#396
Een begin 20ste eeuwse vitrinekastje met enkele deur en metalen rekje bovenaan. Op wieltjes, met sleutel.
#516
#58
Militaire bajonet in lederen schede, genummerd.
#464Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.
#556
Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
#471
Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
Bronze sculpture of a Jaguar, after Bugatti.No longer availableDim. h 19cm b 48cmEstimate: € 450/600