#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
#554“Indonesisch dorp”. Gouache op textiel. Draagt een handtekening: Sobrat. Bali.
”Village, Indonésie”. Gouache sur textile. Porte la signature: Sobrat. Bali.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#142Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506Een Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Une carpette orientale en coton.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231Vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Haarscheur aan de hals.
Un vase en faïence belge. Marque sous la base et numéroté. Cheveux au cou.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#322Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Dames in een interieur”. Olieverf op doek.
”Dames dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
#81Elissa DarvaEen handtas van krokodillen leder.
Un sac à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#321Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.
Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100