Similar lots by type
-
#159
“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#145Jan Hermann Barend KoekkoekPeriod: 1840 - 1912
“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300/400 -
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200 -
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989
“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200/300 -
#169
“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600/800 -
#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#154
“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.
"Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300/500 -
#602H. Van De Beeck
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#489nf
“Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.
« Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.No longer availableDim. 144 x 116 cmEstimate: € 60/100 -
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893
“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300/400 -
#225
Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120/200 -
#612Colpa
“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#519Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#614Josee Maes
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#522M. De Jongh
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120/180 -
#135Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1867 - 1948
“Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.
"Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 80/120 -
#144
“Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#504
“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#474(Bruno Schnieders) Bruneau
“Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x21 cmEstimate: € 150/200 -
#584William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.
"Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#152
“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#654
“Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.
"V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#472(Bruno Schnieders) Bruneau
“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#140
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,06 ct.No longer availableDim. 6,33 gEstimate: € 1000/1200 -
#333
Een houten schrijfnecessaire met intarsia. Gemerkt Annie De Laet.
Ecritoire en bois avec intarsia. Marqué Annie De Laet.No longer availableDim. L. 34 cmEstimate: € 35/45 -
#209
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30x22cmEstimate: € 100/120 -
#569Hom Ruinsteds
“Klaprozen, vlinder en kever”. Gouache op papier. Gesigneerd.
« Coquelicots, papillon et scarabée ». Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#277Val Saint Lambert
Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ’50. Onderaan gemerkt.
Un vase design en cristal coloré. années 1950. Marqué en bas.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 50/80 -
#115
Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.
Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.No longer availableDim. h: 29 - 31 cmEstimate: € 350/500 -
#205F. Van Baden
“Adelaar” & “Paardenhoofd”. Twee houten sculpturen. Zonder signatuur.
« Aigle » et « Tête de cheval ». Deux sculptures en bois. Sans signature.No longer availableDim. H:40&43cmEstimate: € 80/120 -
#66
Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#447
Een paar schotels van Japans porselein met een koraalrood decor van een bloemenvaas.
Paire de plats en porcelaine du Japon à décor rouge corail d'un vase fleuri.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40/60 -
#47Val Saint Lambert
Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cm (z.k.)Estimate: € 60/80 -
#80
Een 18 K geelgouden broche bezet met een smaragd van +- 0,50 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie d'une émeraude de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 1,93 gEstimate: € 130/200 -
#574Van Lens
“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120