Similar lots by type
-
#613
Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#561
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#689
Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#585
Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
Panthère couché en faïence craquelée blanche. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 30/40 -
#635
Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100/160 -
#590
Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
Une perche en faïence polychrome. Travail français.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#650
Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#540
“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#795
“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#56
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#643
Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#251
Een art deco siervaas van meerkleurig Belgisch aardewerk.
Vase art déco en faïence polychrome belge.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/50 -
#655
Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Rhinocéros en faïence rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#257
Een bolle vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies en bloemen. Onderaan genummerd 1408.
Vase sphérique en faïence polychrome à décor de lys français et de fleurs en relief. Numéroté 1408 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#227
“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30/50 -
#610
Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400/600 -
#660
Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25/30 -
#602
Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500/800 -
#617
“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
“Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#241Boch Studio d’art
Twee designkruiken van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘60.
Deux cruches design en faïence polychrome. Années ‘60.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#614
Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
Deux femmes hindoues en bois sculpté.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 400/600 -
#677
Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#223
“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300/500 -
#630
Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 40 - 20 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#519Jaky Lefrançois
“Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#426
Set van drie driehoekige tafeltjes in Chinese lak.
Un ensemble de trois petites tables chinoises laquées.No longer availableDim. h: 25 cm x 3 = 75 cmEstimate: € 25/35 -
#49Robert QuintynPeriod: °1916
Een paar houtskoolstudies met personages. Beide gesigneerd.
Une paire d’études au fusain. Signées.No longer availableDim. 14,5 x 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#71Royal Dux
“Jonge vrouw met appelen”. Een porselein met meerkleurig patina. Gemerkt onderaan en met sticker. Gaaf.
”Jeune femme et pommes”. Uns statue en porcelaine, patine polychrome. marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/280 -
#163
“Engel met vogel”. Een beeld van zwartgepatineerd brons.
”Ange et oiseau”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/240 -
#259
“Prudentia” & “Justitia”. Twee oude tapisserieën. De begeleidende tekst gerestaureerd.
”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260/280 -
#668
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#513
Een koro in Samson-porselein met Compagnie-des-Indes-decor. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de buikrand.
Un koro en porcelaine Samson - Compagnie-des-Indes décor. Marque sous la base. Réparation à la panse.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120/140 -
#411
Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.No longer availableDim. H.10,5 cmEstimate: € 10/15 -
#506
Een Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Une carpette orientale en coton.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 80/120 -
#465
Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un bol en porcelaine chinoise polychrome à décor de personnages. Marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60