Other lots by Martens
#41M. Cockx“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#15Theo Idserda“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#18Paul Way“The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.
“The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36Gard Van Mechelen“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
#3H. Veldeman“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Will Faber“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#35J. Van de Veegaete“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60
#161Aloys de Lignière“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#150Zupo“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
#137Remi Van SluijsPeriod: 1907-1993“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#149Alex HuybrechtsEen paar litho’s getekend buiten de plaat.
#67P.J. Neuhaus“Vrouw bij het haardvuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femme près de l’âtre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#22“Volkeren van verscheyde Landgewesten” en “Landbeschrijfkundig Nieuwjaar, of Zeden en gewoonten van de voornaamste volken der wereld”. Twee ingekleurde oude prenten in kader.
“Volkeren van verscheyde Landgewesten” et “Landbeschrijfkundig Nieuwjaar, of Zeden en gewoonten van de voornaamste volken der wereld”. Deux estampes colorées et encadrées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#7F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#104Jef Van Brabant“Boszicht”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een voorstelling met honderd vogels. Chinees borduurwerk op zijde in frame.
Représentation de cent oiseaux. Broderie chinoise sur soie. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#105V. Vleyms“Stadszicht”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Craie en couleurs sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Janvier“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#27G. Wagener“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79Estimate: € 80 / 120