Other lots in this auction
-
#472Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35x25cmEstimate: € 60 / 80 -
#49Paul WantePeriod: 1905 - 1981“De muziekles”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
La leçon de musique. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538Een niervormig Engels dienblad, versierd met inlegwerk en met messingen handvatten.
Un plateau anglais en forme de haricot, décoré de marqueterie et de poignées en laiton.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#280Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#158Delvaux, BruxellesEen rugzakje/ handtas van grijs leder, model ‘Lucifer’.
Un sac à dos/sac à main en cuir gris, modèle 'Lucifer'.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#416IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.
Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.No longer availableDim. 284 x 197 cmEstimate: € 250 / 300 -
#81Twee meerkleurig aardewerken scheerbekkens, waarbij één Quimper en één midden Frankrijk. Vroeg XIXe eeuw.
Deux bassins à raser en faïence multicolore, un Quimper et un Centre de la France. Début XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 130 / 140 -
#414“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#34G. de Fleurquin“Moeder en kind”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Mère et enfant. Technique mixte sur papier. Signé et daté '72.No longer availableDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Val Saint-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Signé.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 50 / 80 -
#113Een paar porseleinen menustaanders telkens geflankeerd door een keukenhulpje met attributen. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd en gemerkt van Pössneck (Thüringen).
Une paire de porte-menus en porcelaine, chacun flanqué d'un aide-cuisinier avec attributs. Vers 1900. Numéroté et marqué en bas par Pössneck (Thüringen).No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#53Een groengepatineerde plaasteren mannentorso.
Un torse masculin en plâtre patiné vert.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 100


