Other lots in this auction
-
#663Maria Innocentia HummelZes kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.
Six petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Een ovale verlengbare tafel. Gebeeldhouwde centrale vierpoot. Uitklapbare poten voor het verlengstuk. XIXde eeuw.
Une table extensible ovale. Quadrupède central sculpté. Pieds rabattables pour l'extension. XIXème siècle.No longer availableDim. 73 x 128 x 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#540Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,19 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#512Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.
"Femme aux lotus". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 2/99 hors planche.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79Bert AlersPeriod: 1891 - 1972“Moeder met kroost”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mère avec progéniture". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#659Kaiser, Germany“Paar wilde eenden”. Een groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Ontwerp van Guiseppe Tagliariol. Onderaan gemerkt en genummerd 429/2000.
"Paire de canards sauvages". Un groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Conception par Guiseppe Tagliariol. Marqué et numéroté en bas 429/2000.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#358Goebel, Germany“Festival Harmony”. Een meerkleurig porseleinen beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 172, II.
Fête de l'Harmonie. Une figurine en porcelaine multicolore de la série de MI Hummel. Marqué et numéroté en bas 172, II.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.
Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.No longer availableEstimate: € 85 / 100 -
#366Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 158 x 88 & 137 x 102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Höchst“Putti en schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
« Putti et moutons ». Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Christel Van Raemdonck“Kloning”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Clonage". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454Maria Innocentia Hummel“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35

