Other lots in this auction
-
#368
“Het druivenpersen”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit.
« Le pressurage du raisin ». Un groupe de biscuit italien multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#105Val Saint Lambert
Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.
Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 24 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#490
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600/700 -
#568
Een tabakspot en een klein dekselvaasje van Imariporselein. De eerste met schilfers aan het deksel, het tweede met kleine schilfers aan de basis. XIXe eeuw.
Un pot à tabac et un petit vase à couvercle en porcelaine d'Imari. Le premier avec des éclats sur le couvercle, le second avec de petits éclats à la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#601
Een gekleurd Italiaans glazen designvaas.
Un vase design en verre italien coloré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#377Leopold Muller
Een porseleinen dekselpotje op opengewerkte voet. Met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘36.
Pot à couvercle en porcelaine sur pied ajouré. A décor multicolore et doré. Signé et daté en bas '36.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 100/120 -
#222G. Gories
“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“ Nature morte aux coquelicots”. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1939.No longer availableDim. H: 48-60cmEstimate: € 45/60 -
#682
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120/200 -
#104J. Van Riet
Een paar ovale portretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd april 1893.
Une paire de portraits ovales. Huile sur toile. Signée et datée avril 1893.No longer availableDim. 62 cm x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#691
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.
Lot en métal argenté, composé d'un grand pichet espagnol, d'un seau à glace avec pince, d'un couvert à viande, d'une pince à sucre, de deux saupoudroirs, de deux pelles, de deux soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#153Meissen
“Jong koppel met een vogelkooi”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune couple avec une volière". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 200/300 -
#538
“Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.
"Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120/200