Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

“Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.
Dim. 38 x 55 cm
SKU: 2610210621.
Category: Aardewerk.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #621
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #138

    Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.

    Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #657
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    “Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.

    Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.
    No longer available
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #6

    Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.

    Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #588

    Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.

    Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.

    Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #642

    Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.

    Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #343

    Een lot van vier verschillende bierpullen.

    Un lot de quatre chopes à bière différentes.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #103
    Emile Lascaris

    “Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.

    Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 44 x 23 cm
  • #28

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #593

    Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #581

    Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.

    Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #91

    Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.

    Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.
    No longer available
    Dim. 70 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #458

    Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.

    Une paire de plats rectangulaires en faïence aux motifs de Corneille.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #672
    Capodimonte

    “De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Le joueur de cor. Un groupe de faïence multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #491

    Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un grand vase à col en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #340

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,36 ct.
    No longer available
    Dim. 7,45 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #78

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.

    Un ample ensemble de couverts en métal argenté dans la ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #155

    Een 18 K geelgouden geweven armband.

    Bracelet en or jaune 18 K. tissé.
    No longer available
    Dim. 47,10 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #368
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.

    Etude pour Martine. Huile sur toile. Signée et datée 2017.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564
    Barbie

    Great eras; victorian lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Grandes époques, dame victorienne. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #352
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Mare Librum”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.

    Mare Librum. Huile sur toile. Signée et datée 2000.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313

    Twee geodes en een fractie amethist.

    Deux géodes et une fraction d'améthyste.
    No longer available
    Dim. l: 14 - 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #43

    Een lotje Nederlands zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een lepelvaasje en een zoutvaatje.

    Un lot d'argenterie hollandais, composé de sept cuillères, d'un vase à cuillère et d'une salière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #639

    Een houten reclamebord voor snooker.

    Un panneau d'affichage en bois pour le billard.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Henry Schouten

    “Vierspan met hooiwagen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Char à foin à quatre chevaux. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #426

    Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.

    Deux tapis persans en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 & 138 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.

    Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 166 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More