Other lots by Val Saint-Lambert
-
#177Val Saint-LambertEen grote coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche de cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 160 / 200 -
#257Val Saint-LambertDrie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Val Saint-LambertEen cilindervaas model Altena van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindre modèle Altena en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué sous la base.No longer availableDim. H. 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#287Val Saint-LambertEen cilindervaas van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase cylindre en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#277Val Saint-LambertEen vaas naar art deco voorbeeld van geslepen kristal, in de massa deels paarsrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Un vase d'après l'exemple art déco en cristal taillé, en partie coloré violet-rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#117Val Saint-LambertEen schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#301Val Saint-LambertTwee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.
Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.No longer availableDim. H: 6-18cmEstimate: € 60 / 80 -
#307Val Saint-LambertVijf diverse asbakken van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Cinq cendriers divers en cristal taillé, en partie teinté de rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 16 à 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#311Val Saint-LambertDrie asbakken van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd Onderaan gemerkt. Eén beschadiging aan de binnenkant.
Trois cendriers en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse Marqué en bas. Un dégât à un intérieur.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Val Saint-LambertVier diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Twee met rond voetstuk. Onderaan gemerkt en met label.
Quatre petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Deux avec socle rond. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 22 à 14,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#261Val Saint-LambertEen kleine ronde drageoir met deksel van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U..
Un petit drageoir rond à couvercle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et PU sous la base.No longer availableDim. H. 1 cmEstimate: € 100 / 120 -
#317Val Saint-LambertGrote ronde asbak van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Grand cendrier rond en cristal taillé, en partie sépia dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#281Val Saint-LambertEen fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.
Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 16 cm, Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Val Saint-LambertEen vaas met schouder van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U. En met label.
Vase à épaule en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, numéroté et PU et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#77Val Saint-LambertEen ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#7Val Saint-LambertEen driedelig toiletstel en een kandelaar van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt, twee met label.
Garniture de toilette trois pièces et bougeoir en cristal taillé incolore. Marqués en bas, deux avec étiquette.No longer availableDim. H: 9-25cmEstimate: € 40 / 50 -
#67Val Saint-LambertVaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd en met label.
Vase en cristal taillé, en partie coloré rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#57Val Saint-LambertVaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd H. Lega en genummerd en met label.
Vase en cristal taillé, en partie coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé H. Lega et numéroté et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#21Val Saint-LambertEen wijwatervat van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Achteraan gemerkt. Kleine schilfer.
Un bénitier en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué au dos. Petit eclat.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51Val Saint-LambertDrie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Eén cilindrisch met vergulde fries. Twee onderaan gemerkt en met label.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Un cylindrique avec frise dorée. Deux marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 à 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41Val Saint-LambertDrie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 à 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Val Saint-LambertEen fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels sepia gekleurd. Gemerkt met label.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté sépia dans la masse. Marquée avec étiquette.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#37Val Saint-LambertEen fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27Val Saint-LambertEen getorste lampenvoet van geslepen kristal, in de massa deels lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt. Hoogte zonder montuur.
Un pied de lampe torsadé en cristal taillé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#251Val Saint-LambertEen coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels paars gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté violet dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#221Val Saint-LambertEen coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 20 cm, Ø 22 cmEstimate: € 180 / 240 -
#191Val Saint-LambertEen paar kleine vazen met vierkante voetstukken van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd en met een vergulde en gegivreerde fries op de buik. Gemerkt onderaan en met label.
Une paire de petits vases à bases carrées en cristal taillé en partie bleu dans la masse et présentant une frise dorée et dorée sur la panse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#231Val Saint-LambertEen langwerpige karaf met dop van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Une carafe allongée à bouchon en cristal taillé, en partie colorée rouge dans la masse. Marqué sous la base.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Val Saint-LambertEen langwerpige karaf met dop van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Une carafe allongée à bouchon en cristal taillé, en partie colorée rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171Val Saint-LambertGrote coupe op voetstuk en met gegolfde rand van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grande coupe sur piédouche et à bord ondulé de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 28 cm, Ø 40 cmEstimate: € 700 / 800 -
#181Val Saint-LambertEen grote ronde kom van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en “Pièce Unique”. En met label.
Un grand bol rond en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas, numéroté et « Pièce Unique ». Et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 38 cm, H. 18 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#161Val Saint-LambertGrote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#211Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie bordeaux dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#131Val Saint-LambertGrote bolle coupe op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk.
Grande coupe bombée sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge clair dans la masse. Marque gravée sous la base.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#201Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#141Val Saint-LambertGrote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#151Val Saint-LambertEen grote ronde kom op vierkante voet van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt. En met label.
Un grand bol rond sur un pied carré de cristal taillé incolore. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 37 cm, H. 28 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#31Val Saint-LambertEen sierglas van geblazen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Etienne Devert 1984 en genummerd.
Verre décoratif en cristal soufflé, partiellement coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Etienne Devert 1984 et numéroté.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#81Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#111Val Saint-LambertEen vaas met brede voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase à large base en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 160 / 200 -
#121Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels paars gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté violet dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#101Val Saint-LambertEen hoge vaas met ronde voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd H. Lega. En met label.
Vase haut à pied rond en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué sous la base, signé H. Lega. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#61Val Saint-LambertEen conische vaas met vierkant voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase conique à base carrée en cristal taillé, partiellement coloré bleu clair dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 47,5 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#152Louis ClessePeriod: 1889-1961“Stilleven met spreeuwen in trompe-l’oeil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux étourneaux en trompe-l'oeil". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400 / 600 -
#503Maria Innocentia Hummel“Beim Grossvaterle”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 621. Sonderausgabe.
Beim Grossvaterle. Figurine de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée et numérotée en bas 621. Sonderausgabe.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#650Sirius“De Blauwe Sperwer”. Hard cover. Compleet, scheur midden op de coverplaat, lijmsporen. Ed. Dupuis, 1944.
« L'épervier bleu ». Couverture rigide. Complet, déchirure au milieu du plat de couverture, traces de colle. Éd. Dupuis, 1944.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#587Een zittende Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Un Bouddha assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#592Massimo Cruciani“Franciscus van Assisi”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“François d'Assise”. Une peinture églomisée. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Vier groepjes van veelkleurig porselein en biscuit. Eén exemplaar onderaan gemerkt van Meissen.
Quatre groupes de porcelaine multicolore et biscuit. Un exemplaire marqué en bas par Meissen.No longer availableDim. H. +- 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#448Een meerkleurig porseleinen groep met kindjes. Een blaadje van een plant en het gedicht in het handje beschadigd. Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘AI’.
Un groupe en porcelaine multicolore avec des enfants. Une feuille d'une plante et le poème à la main endommagés. Marqué en bas d'un 'AI' couronné.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#582“Cubistisch landschap.” Olieverf op papier. Draagt monogram LL 23.
"Paysage cubiste." Huile sur papier. Porte un monogramme LL 23.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#341Een kruisbeeld van verzilverd metaal onder glazen stolp met houten sokkel.
Un crucifix en métal argenté sous un dôme en verre avec une base en bois.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 35 / 45 -
#672Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.
Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#212Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.
Un miroir mural ancien dans un cadre en bois de style baroque.No longer availableDim. 97 x 75 cmEstimate: € 180 / 220 -
#679Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.No longer availableEstimate: € 100 / 120

