Other lots by Le Compte
Similar lots by type
-
#239Jos. De Swerts“Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.
"Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Robert Van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.
"Nu féminin". Technique mixte sur carton. Signé et dédicacé à Isidore Opsomer.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#404“Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.
"Paysage abstrait." Technique mixte sur papier. Porte le monogramme H.No longer availableDim. 8 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Joz. De SwertsEen origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.
Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Jan Van BloppoelPeriod: 1920 - 1972“Mannen op de markt”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Les hommes du marché". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#169Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966“Personages in een interieur”. Een met aquarel geacentueerde houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
« Des personnages dans un intérieur ». Un dessin au fusain rehaussé d'aquarelle sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 250 / 400 -
#329Maurits LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
"Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 45 / 60 -
#429“Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.
"Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 16 cmEstimate: € 300 / 500 -
#634Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292Jos De Swerts“Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
« Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#589Jan Van Saene“Zie, iets nieuws ga ik maken...”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Tu vois, je vais faire quelque chose de nouveau...". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#304Jos De Swerts“De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.
"Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#299“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#562“Zonder titel”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Sans titre". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#101“De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.
"L'âne têtu". Un groupe en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 18 cm l: 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#683Een gepolychromeerd houten staander in de vorm van een ober.
Un présentoir en bois polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#30Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 180 / 250 -
#300TissotEen 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsarmband.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#227Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.
Un lustre en laiton doré à six points lumineux et décoré de gerbes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#28Een paar Samsonbordjes met floraal decor op de vleugel en wapenschilden in het plat. XIXe eeuw.
Une paire d'assiettes Samson à décor floral sur l'aile et blasons au centre. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#258Een vol messingen Engelse deurstopper in de vorm van ‘Punch’. Omstreeks 1900.
Un butoir de porte anglais en laiton en forme de 'Punch'. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300 / 400 -
#476Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.
Un tapis en laine du Caucase noué à la main.No longer availableDim. 356 x186cmEstimate: € 80 / 120 -
#675Val Saint LambertEen lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#211Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100 / 150

