Other lots in this auction
-
#84
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. In de stijl van de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Dans le style du XVIIème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#599
Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#202Roger RaveelPeriod: 1921-2013
“Reikende hand”. Aquarel. Gesigneerd.
”Main qui tend”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 57 x 78 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#263Ets. Cogit, Paris
Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.
Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#446
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
Une carpette afghane en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362
“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#752
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617
Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
Grand lot de couverts en métal argenté à différents décors.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#679
Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#409
Een lot oude postkaarten, waarbij 30 kaarten van Kigali uit 1930, 14 onbeschreven kaarten van de expo ‘58, postkaarten uit Kinshasa en algemene toeristische plaatsen.
Un lot de cartes postales anciennes, dont 30 cartes de Kigali de 1930, 14 cartes non-utilisées de l’expo ‘58, des cartes postales de Kinshasa et d’autres de locations touristiques divers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#418
Lot: een koperen lijstje en een wijwatervat met bronzen penning van Lourdes.
Un lot comprenant un cadre en cuivre et un bénitier avec un denier de Lourdes en bronze.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#21
Een lot diverse gebeeldhouwde houten hondjes.
Un lot de petits chiens en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40