#593
Een paar Chinese wanddecoraties.
#14Jean Gilles
”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.No longer availableDim. 32 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#318
#239
“Boszicht”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Enkele restauraties.
”Vue sur la forêt”. Huile sur toile. Pas de signature. Quelques restaurations.No longer availableDim. 57 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#826
#149
#237
Een hangconsole van gebeeldhouwd hout, gedragen door drie engeltjes.
#348
Een lot van vijf presse-papiers, waarbij een souvenir uit Aken, één met een religieuze voorstelling, twee verschillende met meerkleurige bloemen en een kleurloze icosaëder.
Un lot de cinq presse-papiers, dont un en souvenir de Aken, un avec une représentation religieuse, deux différents avec décor de fleurs polychromes et un icosaèdre incolore.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 100/120 -
Een metalen schommelbank.
#346
#91
#580
Een rond tafeltje in regencestijl met een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Régence, à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 40/50