#38“Oost - west, thuis best” en “Eigen haard is goud waard” Twee spreukborden van Belgisch aardewerk met reliëfdecors. De eerste met beschadiging onderaan.
”Oost - West, thuis best” et “ Eigen haard is goud waard”. Deux assiettes en faïence de Belgique avec décors en relief. La première assiette porte un dégât en dessous.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#232Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Paardenkar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Charrue et Bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 150 / 200 -
#139“Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Vernislaag te verwijderen.
”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXième siècle. A nettoyer.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#252Sydney Yates Johnston“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Paysage côtier”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20,5 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#96Een bijzettafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.
Une petite table d’appoint à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 54 x 65 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#825Een mahoniehouten banjobarometer.
#546Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200 / 300 -
#310Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen versierd met bolletjes.
#388MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574Ogata GekkoPeriod: 1859-1920“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
”Les découpeurs.” Une gravure sur bois. XIXième siècle.No longer availableDim. 35 x 21,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#775Een Antiek Pakistaans karpetje.
#464Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006“Moeder en kind”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 33 cmEstimate: € 80 / 120