Other lots in this auction
-
#95
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met kleine diamantjes en verschillende half edelstenen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. sertie de petits diamants et pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 600/700 -
#271
Een langgerekte art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Vorm N725.
Un vase Art Déco étiré en faïence polychrome, décor floral. Forme N725.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/140 -
#33
Een lot van twee grote bollen en een kleinere, resp. van oranje en zwart marmer. We voegen er twee zwart marmeren staandertjes aan toe. (Eén voet beschadigd).
Un lot de deux grandes boules et une boule plus petite, en marbre orange et noir. Nous ajoutons deux socles en marbre noir ( un pied porte un dégât.)No longer availableDim. Ø: 12 & 10 cmEstimate: € 100/160 -
#531
Een dekselvaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van personages in een bloemendtuin en het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome et dorée, décor de personnages dans un jardin de fleurs, le couvercle surmonté d’un chien Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/180 -
#455
Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.
Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/70 -
#162
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Un miroir en bois doré, style Baroque.No longer availableDim. 119 x 77 cmEstimate: € 200/240 -
#314
Een houten regulateur. Met sleutel.
Un régulateur en bois. Avec clé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#337
Een brievenhouder van hout en messing.
Un porte-lettres en bois et laiton.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 60/100 -
#518
Een paar Kota, ceremoniële beelden van hout en messing. Afrikaans werk.
Deux statues de cérémonie Kota en bois et laiton. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 & 59 cmEstimate: € 200/300 -
#270Repco Watch Tramelan
Een horloge met 18 karaats geel gouden kast en met bruin lederen polsband.
Une montre en or jaune 18 ct. et bracelet en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#821
Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 30/50 -
#631
Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80