#737Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#327Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
#98Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#75“Belle Epoque”. Een 14 karaats geel gouden ring bezet met kleine diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale smaragd van ± 0,15 ct.
”Belle Epoque”. Une bague en or jaune 14 ct sertie de petits diamants placées en argent ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 450 / 550 -
#58Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.
#542“Boszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Snel.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Porte la signature: Snel.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 250