#377
Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.
#658Kaiser Porzellan
Twee vazen van porselein met een Imari decor. Met houten sokkels.
#106
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395
Een ring met bijpassende armband van zilver.
#824De Fuiseaux, Baudour
#334J. Vermoelen
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#804Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#285
Twee rechthoekige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,63 ct.
#556
Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
#861
En lot van vijf verschillende houten doosjes, waarbij enkele met inlegwerk.
#696Heriz
#661
Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200