“Kruisbeeld bij de weg” & “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Edgard Heirman
Period: °1919

“Croix au bord d’un chemin” et “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 25 x 20 cm
SKU: 1904160114.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #114
Estimate: € 100 / 120

Other lots by Heirman

  • #492
    Edgard Heirman
    Period: °1919

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #329
    Edgard Heirman

    “Scheepje op een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Petit bateau sur la rivière”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Edgard Heirman

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00