#610Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
#269Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#31Een verzilverd kruisbeeld met twee kandelaars en glazen stolp.
#513Luba beeld van drie personages op elkaars schouders gezeten.
#553Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
#175Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
Un évier en faïence française avec robinet et drain en laiton. Signé. Joint un porte-savon assorti.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80 / 120