Similar lots by type
-
#382
“Gestileerd vrouwelijk naakt”. Een beeldje van groen graniet. Lichte randschade aan de basis en bovenaan aan de achterkant. Draagt monogram en genummerd.
« Nu féminin stylisé ». Une figurine de granit vert. Légers dommages sur les bords de la base et du haut du dos. Porte monogramme et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#684
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40/50 -
#505
Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 420/440 -
#169
“Madonna met kind”. Een gesculpteerd houten beeld.
"Vierge à l'enfant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#115
“De kunstenaar”. Een bronzen beeldje op houten sokkel. Onder stolp.
"L'artiste". Une statue en bronze sur un socle en bois. Sous cloche.No longer availableDim. h: 21 (beeld) 40 cm (stolp)Estimate: € 60/100 -
#514
“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 400/700 -
#587
Een zittende Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Un Bouddha assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/180 -
#477
Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.
Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 8,5 x 23 cmEstimate: € 360/380 -
#235
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 120/200 -
#674
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
"La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#178
Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer naar Antonio Canova.
Une paire de lions couchés en marbre sculpté d'après Antonio Canova.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 320/340 -
#233
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#174
Een Heilig-Hartbeeld van bruingepatineerd brons.
Une statue du Sacré-Cœur en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#521
“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
"Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#517
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
"Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 700/800 -
#511
“Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.
"Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 550/600 -
#625
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100/120 -
#198
Twee hertenkalfjes van ijzer.
Deux veaux de cerf en fer.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 160/200 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600/800 -
#193
“De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.
"Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 200/300 -
#159
“Charakterkopf”. Een expressieve bronzen buste op een wit marmeren sokkel. Naar het voorbeeld van Franz Wavier Messerschmitt.
"Charakterkopf". Un buste expressif en bronze sur un socle en marbre blanc. D’après l’exemple de Franz Wavier Messerschmitt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#183
“Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.
"Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#537
Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250/400 -
#188Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.
"Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#648
Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.
Un vase design en verre italien blanc et gris.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45/50 -
#295
Een art nouveau sierstuk van faience. Onderaan genummerd 270.
Faïence décorative Art Nouveau. Numéroté 270 en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#488
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence de Satsuma. Marqués sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#623Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableDim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#571
Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
Un carreau de porcelaine asiatique bleu et blanc décoré de cerfs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#479
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#200
“Toi et Moi”. Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants en baguettes et brillants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1850/1950 -
#44Ponsin
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
"Vue sur la forêt". Huile sur toile. Signée et datée '37.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#657Thulin
Twee art deco vazen van Belgisch aardewerk.
Deux vases art déco en faïence belge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#191Val Saint-Lambert
Een paar kleine vazen met vierkante voetstukken van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd en met een vergulde en gegivreerde fries op de buik. Gemerkt onderaan en met label.
Une paire de petits vases à bases carrées en cristal taillé en partie bleu dans la masse et présentant une frise dorée et dorée sur la panse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 200/240 -
#384Jacques DoréPeriod: 1861-1929
“Korte Ridderstraat met kathedraal in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la Korte Ridderstraat avec la cathédrale en arrière-plan". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 cm x 17 cmEstimate: € 100/150 -
#579Rufin StevensPeriod: 1926 - 2001
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120