#155Delvaux Bruxelles
Een vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.
#117
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#301
Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#333
A set of 2 Murano vases from the 1960s in 2 colours, 1 of which has damage to the foot.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#261
#550Hermès Paris
Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.
#596
Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#692
Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#582LallemandPeriod: 1809-1892
Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
#290Christofle Paris.
Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.
#294Sarreguémines
Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#310
A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.No longer availableDim. 125 x 46 cmEstimate: € 120 / 200