#253
#628
#338
#309
Een kleefalbum met diverse prenten. XIXe eeuw.
#207
"Certains sermons et homélie à lire dans les églises du temps de la reine Elisabeth". Oxford, 1683. Reliure plus récente.No longer availableEstimate: € 40/50
#5
Een 18 karaats geelgouden cachetring met initialen.
#372
“Bloemen”. Een paar aquarellen op rijstpapier.
"Fleurs". Une paire d’aquarelles sur papier de riz.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#605
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
#695
Een Japanse houten emmer.
Un seau japonais en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/40 -
#347
#325
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#422Felicien RopsPeriod: 1833 - 1898
#358
#278
Een verzilverde olielamp met lampglas. Tijdperk Empire.
Une lampe à huile argentée avec verre de lampe. Epoque Empire.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100/120 -
#271Val Saint Lambert
Een geslepen en roodbruin gedubbeld vaasje. Gemerkt.
#461
Een pagodevormige wierookbrander van gesculpteerd jadeïet in twee delen.
#19
“Geanimeerd hoevezicht”. Olieverf op paneel. Naar Walter Williams (1836 - 1906).
“Paysage animé à la ferme”. Huile sur panneau. D’après Walter Williams (1836-1906).No longer availableDim. 21x31cmEstimate: € 100/120